дивись.info

У Львові відбудеться презентація «Читанкового клубу»

У Львові відбудеться презентація «Читанкового клубу»

7 липня о 13.30 за адресою просп. Чорновола, 12 відбудеться офіційна презентація національної річної програми з читання дітям «Читанковий клуб». Всього впродовж року пройде понад 1 500 заходів по всій Україні, які зможуть відвідати близько 10 000 дітей, повідомили Дивись Інфо організатори.

Програму презентує керівник відділу зв’язків з громадськістю МакДональдз в Україні Анастасія Зражевська, а також гостею заходу стане Катерина Кіт-Садова.

Одразу ж після презентації відбудеться «Читанковий клуб» для дітей, під час якого Катерина Кіт-Садова прочитає маленьким учасникам казку «Марійка та ведмедів трійко».

Читанковий клуб – це серія безкоштовних навчально-розважальних заходів для дітей віком від 4-х до 8-ми років. Мета заходів – системно заохочувати дітей читати, прищепити любов до книг, та довести, що читання книги – це весело, захоплююче та дуже цікаво. Під час «Читанкового клубу» діти ознайомляться з книгами провідних українських видавництв. Окрім читання, вони зможуть пограти у ігри на розвиток логіки, фантазії та пам’яті. Наприкінці заходу діти отримають подарунок – свій перший «Читанковий щоденник», в який згодом вони зможуть вклеювати наклейки із зображенням прочитаних книг, малювати улюблених героїв, та ставити власні оцінки прочитанім книгам.

Заходи проходитимуть щосуботи о 16.00 одночасно в 47 ресторанах у 17-ти містах України (Бориспіль, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Харків, Херсон, Чернігів, Черкаси).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.