дивись.info

У підземних переходах на Городоцькій облаштують торговельні майданчики

У підземних переходах на Городоцькій облаштують торговельні майданчики

Виконавчий комітет ЛМР дозволив облаштувати торговельні майданчики з тимчасовими торговельними павільйонами у підземних переходах на вул. Городоцькій – Вільховій та Городоцькій – Виговського, повідомила прес-служба ЛМР.

Відтак, на ПП «Леополіс-ріелті» покладено обов’язки з розробки та подання на погодження до управління архітектури ЛМР проекту облаштування цих майданчиків, здійснення реконструкції та впорядкування підземних переходів згідно з погодженим проектом та, врешті, власне облаштування. Також підприємство повинне подбати про прибирання території і вивіз сміття, підключення технічного обладнання до електропостачання та дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил торгівлі на тимчасових торговельних майданчиках, уклавши договори з відповідними структурами – комунальними підприємствами, райадміністраціями та ПАТ «Львівобленерго».

Управління комунальної власності ЛМР повинне укласти договір оренди окремих конструктивних елементів благоустрою підземних переходів на вул. Городоцькій – Вільховій, площею 150 кв. м, та вул. Городоцькій – Виговського, площею 205 кв. м, для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення, терміном на 7 років.

У випадку невиконання приватним підприємством вимог, буде вжито заходів щодо відміни цього рішення та розірвання договорів оренди.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.