дивись.info

В УКУ стартує програма з управління неприбутковими організаціями

В УКУ стартує програма з управління неприбутковими організаціями

В Українському католицькому університеті стартує унікальна магістерська програма з Управління Неприбутковими Організаціями (MA in Nonprofit Management). Комплексне навчання для тих, хто прагне поглибити свої навики управління в громадському секторі, інформує прес-служба ЛМР.

MA in Nonprofit Management створена та розроблена протягом п’яти років Інститутом лідерства та управління Українського католицького університету.

Навчатися на магістерській програмі зможуть керівники громадських організацій, виконавчі директори, керівники підрозділів або великих проектів та всі, хто приймає рішення в організації та готовий професійно зростати і покращувати громадянське суспільство.

«Зараз в новітній історії України є дуже цікавий період – починає по-справжньому формуватися діяльне і впливове громадянське суспільство. Очевидно, це потребує нових вмінь, нових навик і виходу на новий рівень для того, щоб змінювати процеси, щоб Україна змінювалася, перезавантажувалася, реформувалася, тобто відбулося досягнення тих цілей, задля яких існують громадські організації. Тому програма Управління неприбутковими організаціями набуває нового значення. Програма є зрілою, має за собою хороший досвід та може запропонувати новому суспільству нові інструменти, допомогти сформувати нові цілі», – розповів Тарас Добко, перший проректор УКУ.

Програма триватиме півтора року та складатиметься із семи модулів, кожен з яких триватиме шість днів. Викладачами на програмі будуть провідні експерти з бізнес-шкіл, з медійних, громадських, економічних та управлінських сфер. Після завершення навчання студенти отримують диплом Українського католицького університету.

«П’ять років ми працювали над розробкою курсів, інтегрували практичні кейси в навчальні матеріали, удосконалювали процедури програми. Протягом цього періоду експериментували та викристалізовували найкраще. Вміло поєднати академічні знання та практичний досвід, щоб зробити програму Управління неприбутковими організаціями комплексною, глибокою і прикладною одночасно, було нашою ціллю від початку. Здобуття магістерського рівня та можливості давати диплом про вищу освіту є природним наслідком п’ятирічного пошуку команди Інституту», – розповіла директор Інституту лідерства та управління УКУ Наталя Бурдун.

Для навчання на магістерській програмі можна отримати стипендію, що покриває 50% вартості, або отримати ваучер від проекту UNITER. Умови вступу на магістерську програму: http://management.lviv.ua/prohramy/upravlinnia-neprybutkovymy organizatsijamy/pro-prohramu.

Контакти Інституту лідерства та управління УКУ: тел.: +38 (032) 240-99-45 (#3627), +38(097) 851-23-24, e-mail: [email protected].

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.