дивись.info

Дорожники продовжують ремонтувати трасу Н-02 «Львів – Тернопіль»

Дорожники продовжують ремонтувати трасу Н-02 «Львів – Тернопіль»

Понад 2,3 тис. м2 ямковості дорожники усунули минулого тижня на дорогах Львівщини, повідомила Дивись Інфо прес-служба САД у Львівській області.

Підрядними організаціями в період 29 червня – 04 липня 2015 року ліквідовано 2 390 м2 аварійної ямковості, використано 150,6 т гарячої асфальтобетонної суміші.

Роботи виконують як традиційними методами так і з застосуванням мадпадчерів (струменеві-ін’єкційним методом) для ліквідації аварійної ямковості. Щоденно до виконання робіт в цей період всього залучають 10-12 дорожних бригад, 50-55 лінійних працівників.

Окрім того, проводяться роботи з заливки швів та тріщин дорожнього покриття для запобігання утворенню ям та руйнування доріг у майбутньому.

Роботи з поточного експлуатаційного утримання автомобільних доріг виконувались на ділянках автомобільних доріг:

М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка – Іванівці

Н-02 Львів-Тернопіль – Плугів, Куровичі

Н-13 Львів-Самбір-Ужгород – Спас-Верхній Лужок, Самбір-Тершів, Турка, Старий Самбір-Спас, Великий Любінь, Рудки-Калинів, Калинів-Самбір, Рудки-Великий Любінь

Р-15 Ковель-В.Волинський, -Червоногорад-Жовква – Жовква- Червоноград

Р-39 Броди-Тернопіль – Броди-Підкамінь

Т-14-19 Миколаїв-Жидачів-Калуш – Заріччя-Іванівці

С 141514 Орів-Нижня Стинава – Нижня Стинава

Дані роботи виконуються за кошти за експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування у Львівській області.

Станом на 06 липня з початку поточного року ліквідовано 128 205 м2 аварійної ямковості на автомобільних дорогах загального користування Львівської області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.