дивись.info

Львів підписав Меморандум про співпрацю з містами Східної Польщі

Львів підписав Меморандум про співпрацю з містами Східної Польщі

29-30 червня 2015 року у Любліні відбувся Транскордонний форум операторів міського культурного туризму «Туризм об’єднує: спільні туристичні можливості України та Польщі», в рамках проекту «Східноєвропейські перлини: створення та просування продуктів міського культурного туризму в транскордонному просторі». На форумі презентували результати впровадження проекту у Львові, повідомили Дивись Інфо у прес-службі ЛМР.

«Щодо результатів реалізації проекту у м. Львові, то це 3 аудіотури 5 різними мовами. Ми розробили туристичні карти до цих аудіотурів, 90 інформаційних та пояснюючих покажчиків, 6 тис. примірників брошури про спільний культурний тур містами (4 окремі випуски 4 мовами) для реклами міст як складових єдиного туру, 3 тис. путівників, листівки, плакати.

Ми думали над тим, як зробити аудіотур у Львові чимось новим. Насправді, аудіотур, який ми розробили, розширив спектр Центру туристичної інформації. У міста приїжджають індивідуальні туристи, які не хочуть замовляти тур-фірму, оглядають місто самі. Вони приходять у Центр туристичної інформації, беруть карту і розпитують детальніше про конкретні місця. Цими аудіотурами ми спробували вирішити проблему, коли людина приходить з питаннями про об’єкти.

Які аудіотури ми взяли? Перший тур – це «Середмістя Львова або Львів для ледачого туриста», коли турист повинен просто пройтися центром міста. Це, переважно, Львів, про який усі знають. Другий тур – «Австрійський Львів»: трохи виходимо за межі центру Львова, тур охоплює 100 об’єктів і 24 вулиці. Третій тур – «Навколо Високого Замку або мандрівка у зручному взутті»: тут ми вирішили розширити межі центру міста.

Ми розробили туристичний путівник «Львів вартує твого візиту» – це 80 сторінок тексту формату А5. На початку розміщений тайм-лайн з визначними датами у місті Лева. Є 80 цікавинок м. Львова і 40 фактів, що у Львові було вперше. У путівнику є багато фотографій і мінімум тексту про пам’ятки (2-3 абзаци до кожної).

В рамках проекту ми уклали туристичні карти. Ми взяли за основу те, що вже мали, і нанесли маршрути аудіотурів, позначили об’єкти», – розповів керівник програми стратегія Інституту Міста Андрій Пундор.

Під час форуму офіційні представники міст-партнерів проекту підписали Меморандум про співпрацю з розвитку та промоції міського культурного туризму. Впродовж панельних дискусій учасники обговорили стратегію розвитку туризму та промоції бренду України у час кризи, комерціалізацію продуктів міського культурного туризму.

«Наші міста мають великий туристичний потенціал. Тому ми раді реалізовувати цей проект разом. Зараз важливо бути разом і працювати разом, бо це результативно. Ми ділимося стратегією розвитку туризму та промоції бренду Львова з польськими культурними центрами. Гадаю, що участь у цьому проекті – це ще одна чудова нагода спільної промоції України та Польщі», – зазначила керівник відділу промоції міста Марта Іванишин.

Довідка

Проект здійснюється за співфінансування Європейського Співтовариства, в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки. Діяльність проекту розпочалась у серпні 2013 року та триватиме до кінця січня 2015 року. Територія реалізації проекту охоплює Східну Польщу та Західну Україну.

Виконавцем проекту є Туристична Асоціація Івано-Франківщини.

Проект має на меті збільшити щорічну кількість туристів, які відвідують шість обраних міст Західної України та Східної Польщі (Львів, Івано-Франківськ, Коломия, Люблін, Замосць та Пшеворськ), ключових центрів міського культурного туризму Західної України та Східної Польщі.

Основною ідеєю проекту є поєднати зусилля всіх організацій, чия діяльність пов’язана з туризмом, і, спираючись на їхній досвід та напрацювання, перетворити місцевий туризм у галузь, вигідну для всіх, хто тут проживає, працює чи відвідує ці міста.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.