дивись.info

У Синютки похвалились, що внесли у електронну базу 100 обласних маршрутів із 694-х

У Синютки похвалились, що внесли у електронну базу 100 обласних маршрутів із 694-х

З 1 серпня на Львівщині у тестовому режимі має розпочати роботу єдина диспетчерська служба, котра відстежуватиме роботу приміського та міжміського пасажирського автотранспорту. З її допомогою здійснюватиметься контроль наявності автобусів на рейсі, дотримання ними графіку руху та маршруту, повідомили Дивись Інфо у прес-службі ЛОДА.

Таке завдання у понеділок, 6 липня, дав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка представникам компаній, задіяних у формуванні автоматизованої системи керування рухом, серед яких SoftServe, MicroGIS та ЛКП «Львівавтодор».

«На сьогодні із 694-ох обласних маршрутів вже опрацьовано понад 100. В електронну базу внесено дані про наявні у перевізників транспортні засоби, зупинки на маршрутах, а також час прибуття на кожну зупинку. До 1 вересня буде опрацьовано дані понад 50 відсотків маршрутів», – розповів директор департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Андрій Щеп’як.

Паралельно також триває робота з обладнання GPS-навігаторами транспортних засобів, які працюють на приміських та міжміських маршрутах. До кінця року на усіх 1 436 автобусах, які курсують областю, будуть встановлені такі пристрої.

Нагадаємо, у квітні депутати Львівської обласної ради прийняли Програму з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах і вулицях міст Львівщини на 2015-2017 роки, відповідно до якої на Львівщині створять автоматизовану систему управління приміськими та міжміськими автобусними пасажирськими перевезеннями.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.