дивись.info

Городок, Винники та Миколаїв нарощують борги за воду

Городок, Винники та Миколаїв нарощують борги за воду

Як інформують у ЛМКП «Львівводоканал», місцеві водоканали заборгували сумарно понад 5 мільйонів гривень за спожиту воду.

Зокрема, Городоцький водоканал боргує понад 3 млн. грн., при цьому сума нарахування за місяць складає 452 тис. грн., Винниківський водоканал накопичив 1,9 млн. грн. боргу (при нарахуванні 365 тис. грн. за місяць), Миколаївводоканал – 508 тис. грн. (при нарахуванні 210 тис. грн. за місяць).

«Ситуація надзвичайно складна. Незважаючи на те, що ці водоканали не платять, ми не можемо повністю припинити постачання води до зазначених міст та продовжуємо витрачати на це кошти. Ми повинні розрахуватися з енергетиками і за себе, і за мешканців Винник, Городка та Миколаєва. У час, коли тарифи на електроенергію зростають чи не щомісяця, такі борги лягають на наші плечі непосильним тягарем. «Львівводоканал» зобов’язаний вчасно і у повному обсязі розраховуватися з «Львівобленерго», щоб наші об’єкти не потрапили під загрозу знеструмлення. Відтак, ми подали позови до суду та змушені періодично обмежувати надання послуг водоканалам-боржникам», – зазначають у ЛМКП «Львівводоканал».

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.