дивись.info

Із січня до липня у Личаківському районі відремонтували 30 покрівель у будинках

Із січня до липня у Личаківському районі відремонтували 30 покрівель у будинках

Як повідомила начальник відділу житлового господарства Личаківської райадміністрації Ірина Джурик, станом на липень цього року у районі повністю виконано ремонт покрівель на суму 2,305 млн грн, повідомили Дивись Інфо у прес-службі ЛМР

Так, зокрема, роботи провели в будинках на вул. Левицького, 120 та 130, вул. Богомольця, 8, вул. Франка, 17, вул. Туган-Барановського, 20, вул. Пекарській, 3, вул. Філатова, 10а, вул. Мечнікова, 5 та ін.

Проведено також ремонт каналізаційної мережі у трьох будинках на суму 119 760 грн та роботи з гідроізоляції фундаменту будинків на суму 49 922 грн. Завершились роботи і з ремонту балконів на вул. Пасічній, 58, вул. Пекарській, 42 та вул. Верхрацького, 12 на суму 98 тис. грн. Також зараз тривають роботи з ремонту балконів на вул. Пекарській, 48.

На капітальний ремонт у цьому районі цьогоріч виділено 4,5 млн грн з міського бюджету, з яких до липня освоєно майже 1 млн грн. «На ці кошти вже завершено виконання ремонтних робіт на вул. Личаківській, 36 – тут здійснено ремонт підпірної стінки, та на вул Пасічній, 96 – проведено укладання м’якої покрівлі. Розпочато роботи на вул. Зеленій, 30 та вул. Личаківській, 84, 84а. У цих будинках підрядник проводить ремонт даху. На стадії завершення – ремонт аварійної підпірної стінки, що на вул. Водогінна, 17», – повідомила Ірина Джурик.

Також близько 50 тис. грн передбачено в бюджеті на ремонт дитячих майданчиків у Личаківському районі. Начальник відділу житлового господарства району розповіла, що станом на зараз вже визначено, яке обладнання потребує заміни, та проплачено експертизу. Для робіт обрано об’єкти на вул. Тракт Глинянський, 161 а, б, в, вул. Керчинській, 7-9 та вул. Медової Печери, 7-9. На вказаних територіях майданчиків буде проведено часткову заміну гірок та гойдалок.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.