дивись.info

Львівська облрада виділили більше 8 млн грн для будівництва споруд у зоні АТО

Львівська облрада виділили більше 8 млн грн для будівництва споруд у зоні АТО

Львівська обласна рада виділила з бюджету розвитку області 8 млн 410 тис. 600 грн на будівництво фортифікаційних споруд вздовж лінії зіткнення в зоні проведення антитерористичної операції. Таке рішення депутати ухвалили сьогодні, 7 липня, під час четвертого пленарного засідання ХХХІV сесії обласної ради.

Рішенням сесії обласні депутати затвердили Програму забезпечення будівництва Львівською областю у 2015 році інженерних споруд для зміцнення обороноздатності держави.

Мета програми – забезпечити участь Львівщини у реалізації заходів з питань зміцнення обороноздатності країни та посилення національної безпеки. Для її реалізації необхідно забезпечити співфінансування за рахунок коштів обласного бюджету будівництво 11 фортифікаційних споруд вздовж лінії зіткнення в зоні проведення АТО та одного опорного пункту на території Львівської області. Зокрема, програма передбачає проведення будівельних робіт на 11 опорних пунктах у Слов’яносербському та Попаснянському районах Луганської області, а також – на опорному пункті на військовому полігоні у районі смт Старичі Яворівського району Львівської області.

Джерелом фінансування заходів програми є кошти резервного фонду Державного бюджету України на суму 39 172 404 тис. грн. Однак в результаті здорожчання вартості перевезення, матеріалів тощо, збільшилась кошторисна вартість будівництва фортифікаційних споруд, що вимагає виділення з резервного фонду обласного бюджету додаткових коштів в обсязі 8 млн 410 тис. 600 грн.

Рішення про затвердження програми підтримало 75 депутатів обласної ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.