дивись.info

Львівські митники запобігли вивезенню бурштину за межі України

Львівські митники запобігли вивезенню бурштину за межі України

Учора в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краковець –Корчова» працівники Львівської митниці ДФС спільно з прикордонниками припинили спробу вивезення бурштину за межі України, повідомили Дивись Інфо у прес-службі ДФС у Львівській області.

У двох автомобілях, з використанням спеціально облаштованих тайників, наші співвітчизники намагались провести майже шість кілограмів необробленого коштовного каміння.

Для перетину кордону вони обрали смугу спрощеного митного контролю „зелений коридор”, чим заявили про відсутність у них будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, або які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлені обмеження.

Під час проведення спрощеного митного контролю виникла підозра щодо наявності в автомобілях товару, що переміщується з приховуванням від митного контролю. У зв’язку з цим, автомобілі було переведено у місце поглибленого догляду транспортних засобів. Там спільна оглядова група митників та прикордонників у кожному з автомобілів, у спеціально виготовлених сховищах, виявила необроблене каміння жовто-коричневого кольору, різної геометричної форми, ,загальною вагою відповідно 2,95 та 3,2 кг. .

Таким чином, гр. України, вчинили дії, що мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Товари та транспортні засоби вилучені. Їх вартість буде встановлено додатково.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.