дивись.info

На Львівщині відбудеться мистецький фестиваль «Соснафест»

На Львівщині відбудеться мистецький фестиваль «Соснафест»

У неділю, 12 липня, на Львівщині відбудеться мистецький фестиваль «СОСНАФЕСТ». Дійство вже вчетверте пройде у місті Соснівка, що неподалік Червонограда. Це свято зібрало велику кількість митців різних напрямів та майстрів художніх ремесл регіону. Фестиваль включає виставки, майстер-класи, інсталяції та покази; музику, співи і танці; театральні постановки, творчі розваги для дітей та молоді; народні гуляння, забави та конкурси, повідомили Дивись Інфо організатори.

Учасниками фестивалю є музичні колективи та сольні виконавці: «Дикі Серцем» (м.Львів), «К402» (м.Львів), «KOLO» (м.Луцьк), «Mystic Shores» (м.Львів), Львівський Танцювальний Клуб, «SummerInc» (м.Львів), «Т.Е.М.П» (м.Львів), «The Melory» (м.Червоноград), «КУБ» (м.Київ) та гурт «Zavtra» (м.Соснівка). Також у рамках фестивалю відбудеться шоу від гурту «КУБ» та театру «Парадокс».

У цю неділю, окрім музичної програми, відбудеться низка виставок та майстер-класів з різьби по дереву, живопису, художньої вишивки, бісероплетіння, виготовлення грошових дерев, розпису по склі, вітражу. Можна буде спробувати себе в гончарстві, майстер-класах з виготовлення ляльок і біжутерії з вовни, опанувати техніку декупажу, буде змога спробувати виготовити свічку, декоративні вази, вироби з гіпсу тощо.

Як зазначають організатори, метою дійства є поширення та популяризація мистецтва серед молоді та юнацтва на місцевому рівні.

Місце проведення IV-ого фестивалю «СОСНАФЕСТ» – міський парк Соснівки.

Початок о 12:00.

афіша СоснаФест2015

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.