дивись.info

Синютка каже, що відмовився погоджувати кандидатуру керівника ДФС Львівщини без конкурсу

Синютка каже, що відмовився погоджувати кандидатуру керівника ДФС Львівщини без конкурсу

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка відмовився погоджувати кандидатуру на посаду керівника Державної фіскальної служби у Львівській області без проходження процедури відкритого конкурсу за участю громадськості, повідомили Дивись Інфо у прес-службі ЛОДА.

У своєму листі за 6 липня на ім’я Олега Синютки голова ДФС України Роман Насіров запропонував погодити кандидатуру першого заступника начальника ДПІ у Сихівському районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області Ігоря Кондро.

Очільник Львівської ОДА у відповідь нагадав, що під час робочого візиту Президента України 2 липня на Львівщину Петро Порошенко особисто підкреслив, що призначення голови ДФС у регіоні повинно відбутися прозоро зі залученням громадськості.

“У зв’язку з тим, що запропонований Вами кандидат не пройшов процедури відкритого конкурсу за участю громадськості, про що неодноразово Вам наголошувалось, Львівська обласна державна адміністрація не може погодити кандидатуру п. І.Кондро. Вкотре пропоную Вам провести публічний конкурс зі залученням громадськості та підтверджую свою позицію погодити будь-яку кандидатуру, яка буде запропонована за результатами відкритого конкурсного відбору”, – наголосив у листі Олег Синютка.

Натомість екс-директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дмитро Посипанко у Фейсбуці розкритував лист голови Львівської ОДА Олега Синютки.

Красива гра на публіку! Цей лист писаний не для Насірова, а для ЗМІ. Обгрунтовую. По-перше, що означає вислів “залучення…

Posted by Dmytro Posypanko on 7 липня 2015 р.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.