дивись.info

У новий сезон львівські «Кажани» йдуть з новим тренером

У новий сезон львівські «Кажани» йдуть з новим тренером

З липня львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» очолив польський тренер Ян Сух. Нинішній наставник львівської команди 102 рази представляв рідну Польщу в офіційних матчах з волейболу.

Свою кар’єру гравця вибудував, зокрема, у командах польського Жешува, французького Гренобле . Ян Сух має тренерський титул Міжнародного чемпіона та 35-річний тренерський стаж. Львівські «Кажани» називає останньою командою, яку погодився очолити.

«Я раніше стежив за «Кажанами». Коли приїхав до Львова, знав всіх гравців. Хлопці – сильні волейболісти. Але ще є над чим працювати. Думаю, матимемо потужні результати», – наголосив Ян Сух під час свого представлення у Львові.

Щодо змін у складі гравців, то вони будуть. Наразі до «Кажанів» увійде кілька волейболістів з молодіжного складу, а також два польських спортсмени.

«Звісно, хочеться виграти у Чемпіонаті. Ставимо собі таке завдання. Дивлячись на те, що «Локомотив» цього року слабший – можливо вийде перемога. А можливо і ні. Побачимо”, – наголосив президент клубу Олег Баран.

Додамо, що уже 10 липня гравці ВК «Барком-Кажани» вирушають на збори до Польщі.

Нагадаємо. В грудні 2012 команду ВК «Барком-Кажани» очолив Віктор Михальчук, заслужений тренер України. Тоді це була команда Вищої Ліги. За час тренерства Михальчука «Кажани» вперше в історії львівського волейболу вийшли у Суперлігу. У серпні 2014 року команду «Барком-Кажани» очолив Владислав Лазарчук. Відтепер він займатиме посаду наставника молодіжної збірної «Кажанів».

DSCN0221 DSCN0234 DSCN0247

Прес-служба ВК «Барком-Кажани»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.