дивись.info

У соціальному проекті «Квиток до успіху» триває реєстрація на інтеграційний табір

У соціальному проекті «Квиток до успіху» триває реєстрація на інтеграційний табір

Минулого тижня участь в інтеграційному таборі в межах проекту «Квиток до успіху» підтвердили 20 дітей з Краматорська. Загальна кількість зареєстрованих підлітків – близько 70, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

З 26 липня до 5 серпня у місті Яремче (Івано-Франківська область) відбуватиметься інтеграційний табір для підлітків з Києва, Львова, Івано-Франківська та зони АТО. Мета табору – інтеграція підлітків, а також – можливість активно провести час, розкрити свої можливості та оволодіти навиками роботи в команді.

Увесь табір буде поділений на менші команди – щоб підліткам було легше наводити комунікацію. У програмі – походи в гори, мотузковий парк, інтерактивні ігри, майстер-класи, вечірню ватру та багато інших цікавих розваг.

«Кожен день буде починатися з оголошення тематики. Це буде лідерство, робота в команді тощо. Так діти розумітимуть, що протягом цього дня вони удосконалюватимуть якусь із запропонованих навиків. Кожна команда зароблятиме бали, які визначатимуть переможця під час завершення табору. Кожного вечора діти ділитимуться досвідом та досягненнями дня. Основна особливість табору – всі діти рівні. Якщо хтось захоче індивідуально ділитися ситуацією вдома – добре, ні – заставляти не будемо», – розповіла керівник проекту «Квиток до успіху» Наталка Панчишин.

Щодо безпеки підлітків – батькам нічого хвилюватися, адже в межах табору працюватимуть дорослі вихователі, медичні працівники і навіть психолог, до яких можна буде звернутися за порадою, консультацією чи для теплої душевної розмови.

«Діти матимуть щоденно тисячі завдань, щоб ні в кого не було часу думати про щось негативне», – відзначила Наталка Панчишин.

Участь у таборі платна і коштує 1400 гривень (для учасників «Квитка до успіху» – 900 гривень). Це витрати на триразове харчування, супровід психологів, спортивний інвентар, екскурсії, походи, майстер-класи та страховку для кожного з учасників. Для участі підлітків із зони АТО чи батьки яких зараз перебувають у зоні АТО проводять збір коштів у межах проекту «Велика ідея»: https://biggggidea.com/project/1119/, де кожен охочий може долучитися до організації проекту.

Контакти для додаткової інформації: Ірина Косар, тел. (096) 968-98-23, Наталка Панчишин, тел. (097) 481-02-57.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.