дивись.info

Львівська облрада висловилась за перегляд рішення про підвищення тарифів на енергоносії

Львівська облрада висловилась за перегляд рішення про підвищення тарифів на енергоносії

Рішенням сесії Львівська обласна рада скерувала до державного керівництва України звернення щодо перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення та суб’єктів господарської діяльності.

У своєму зверненні депутати Львівської обласної ради висловились в підтримку процесу впровадження в Україні заходів якнайшвидшого реформування енергетичної галузі, які передбачають лібералізацію газового, електроенергетичного, вугільного ринків та перехід на єдині для всіх споживачів принципи ринкового ціноутворення на газ та електроенергію.

Однак, обласні обранці вважають, що приймаючи загальнодержавне рішення про зростання тарифів, Національній комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, слід було взяти до уваги те, що різке зростання тарифів є абсолютно неприпустимим за умови відсутності відповідного підвищення пенсій та заробітних плат. Адже в Україні є значна кількість населення, яка формально не може отримати житлові субсидії і водночас не в змозі буде оплачувати комунальні послуги за новими тарифами.

«Вважаємо, що вищезгадане рішення Національної комісії було прийняте поспішно й необдумано, без детального соціально-економічного аналізу», – наголошують у зверненні депутати.

З огляду на це, обласна рада звернулась до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України з проханням переглянути рішення про підвищення тарифів на електроенергію та газ для населення та бізнесу і правил приєднання до енергетичної системи країни.

Також депутати виступили з пропозицією внести певні зміни до законодавства України у сфері енергетики.

Звернення та перелік пропозицій змін до законодавства у сфері енергетики Львівська обласна рада скерувала державному керівництву України та між фракційному об’єднанню «Львівщина» у Верховній Раді України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.