дивись.info

У Львові вимагали хабар за поховання

У Львові вимагали хабар за поховання

Цього понеділка завідувача Сихівського цвинтаря затримали з підозрою в отриманні хабара, у розмірі 1000 грн, начебто за надання місця для поховання, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

Як повідомив директор ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» Василь Глова, дозвіл на поховання було видано ще минулого тижня, а названу суму грошей родичка цієї людини з власної ініціативи як подяку поклала на стіл завідувача.

Одразу після цього, за його словами, працівники Управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС затримали чоловіка та склали акт.

«У п’ятницю ввечері до цвинтаря звернулась старша жінка, з проханням видати дозвіл на поховання мешканки іншого міста. Керівник установи цей дозвіл видав, а людина поїхала його оформляти. Цього ж понеділка в кабінет до завідувача зайшла інша жінка, яка подякувала за виданий дозвіл та поклала 1000 грн йому на стіл. В кабінет одразу ж зайшли працівники Управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС, розпочали відеозйомку та склали акт», – розповів Василь Глова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.