дивись.info

Працівники Львівської митниці ДФС припинили спробу незаконного переміщення побутової техніки

Працівники Львівської митниці ДФС припинили спробу незаконного переміщення побутової техніки

У пункті пропуску для автомобільного сполучення «Смільниця- Кросценко», працівники Львівської митниці ДФС вилучили побутової техніки на суму понад 226 тис. грн.., повідомила Дивись Інфо прес-служба ДФС у Львівській області

Так, троє громадян України, що повертались з приватної поїздки з Республіки Польща, мікроавтобусом, для перетину кордону обрали смугу руху „зелений коридор”. Однак під час проведення візуального огляду автомобіля у митників виникла підозра щодо наявності у ньому товарів, які підлягають оподаткуванню. Автомобіль було виведено зі смуги спрощеного митного контролю на оглядову площадку і ретельно доглянуто. В його салоні наші співвітчизники намагались провести без оподаткування 4 холодильники, 7 швейних машин та телевізор. Загальна вартість товару – 226,944 грн.

Таким чином, громадяни України, порушили порядок проходження митного контролю, тобто перемістили товар, в обсягах, що перевищують неоподатковану норму переміщення через митний кордон України. Зазначені дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених ст. 471 МК України. Товар затримано.

Довідково

Відповідно до ч. 1 ст. 374 Митного кодексу України товари (крім підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України, не підлягають письмовому декларуванню (за винятком товарів, на які відповідно до статті 197 цього Кодексу встановлено обмеження щодо переміщення громадянами через митний кордон України, і випадків, передбачених частиною другою цієї статті) та не є об’єктами оподаткування митними платежами.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.