дивись.info

Синютка застеріг чиновників Трускавця і Східниці

Синютка застеріг чиновників Трускавця і Східниці

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка застеріг посадовців не зловживати службовим становищем у питанні укладення договорів про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту зі забудовниками об’єктів нерухомості, адже це призводить до несплати в бюджет міст і селищ значних коштів на розвиток інфраструктури. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

– Неприпустимим є те, що міста собі дозволяють зі забудовниками “домовлятися”, а потім самі просять в області дати грошей на дороги і школи, – сказав Олег Синютка. – На такі факти ми реагуватимемо швидко та жорстко.

Нагадаємо, що прокуратура Львівської області встановила випадки несплати з боку забудовників пайової участі у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів смт. Східниці та м. Трускавця.

Як зазначають у прокуратурі, вказане стало можливим унаслідок зловживання службовим становищем посадових осіб управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради, які не уклали договори про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту зі забудовниками 9-ти об’єктів нерухомості до моменту їх введення в експлуатацію. Внаслідок цього місцевий бюджет недоотримав доходів на загальну суму більше мільйона гривень.

Аналогічні порушення виявлено в діяльності Східницької селищної ради, де зловживання службовим становищем посадовців призвело до ненадходження до місцевого бюджету коштів на суму понад мільйон гривень.

За вказаними фактами прокуратурою Львівської області розпочато кримінальне провадження.

medialife.name

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.