дивись.info

На Львівщину із зони АТО повернулися понад 70 прикордонників (фото)

На Львівщину із зони АТО повернулися понад 70 прикордонників (фото)

Поїзд Маріуполь-Львів, яким приїхали бійці, зустрічали їх рідні, друзі, а також небайдужі львів`яни. В руках вони тримали плакати, квіти та синьо-жовті повітряні кульки. Побачивши родичів прикордонники, які майже пів року провели під Маріуполем, не стримували сліз та емоції, повідомили Дивись Інфо у прес-службі ДПСУ.

Зустрічав прикордонників начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби Володимир Плешко. Звертаючись до персоналу оперативно-бойової комендатури генерал-майор подякував за гідне виконання поставлених завдань. За словами Володимира Плешка прикордонники не лише забезпечили діяльність блокпостів у визначеному їм секторі, але й не допускали проникнення на територію України диверсійно-розвідувальних груп терористичних формувань. При цьому всі бійці оперативно-бойової комендатури повернувся на Львівщину живими та здоровими.

Найближчі тижні прикордонники проведуть вдома, а потім знову повернуться в Кінологічний навчальний центр у Великих Мостах на Львівщині. Більшості з них запропонують продовжити проходження служби в новому підрозділі, який зараз формують, – «Прикордонній комендатурі швидкого реагування».

IMG_0098 IMG_0105 IMG_0110 IMG_0112 IMG_0115

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.