дивись.info

Нардепа від “Опозиційного блоку” у Львові облили свинячою кровю (фото, відео)

Нардепа від “Опозиційного блоку” у Львові облили свинячою кровю (фото, відео)

Сьогодні, 10 липня, у Львівському прес-клубі відбулась прес-конференція народного депутата від “Опозиційного блоку” Ігоря Шурми, повідомляє кореспондент Дивись Інфо

“Біля Прес-клубу, де хвилин за 5 розпочнеться прес-конференція нардепа від “Опозиційного блоку” Ігоря Шурми з приводу відкриття у Львові його громадської приймальні, кучкуються підозрілі чуваки у камуфляжі. Кажуть колеги, що серед них є представники “Правого сектору”. Певно, буде атракція”, – пише Vasyl Khomyn. Водночас Західнет повідомляє, що народного депутата від Опозиційного блоку» Ігора Шурму облили свинячою кров’ю. Інцидент стався після прес-конференції, яку Шурма давав з нагоди відкриття своєї громадської приймальні народного депутат у Львові.

Депутат Опозиційного блоку Ігор Шурма в крові. Це Львів.

Posted by Oleh Radyk on 10 липня 2015 р.

Двоє представників громадської організації «Правий сектор. Захід» підбігли до політика, коли він вийшов на вулицю після завершення прес-конференції і облили його кров’ю з пластикових пляшок. Вони також вигукували «Приймальні «Опозиційного блоку» у Львові не буде, їдьте в ДНР!» і «Опозиційний блок вбиває українців!»

 

Шурма оголосив про відкриття приймальні гопоблоку у Львові і сказав що його використають.

Posted by Петро Волинський on 10 липня 2015 р.

“Відомого у Львові колишнього есдека та вірного прислужника регіоналів «Правий сектор» сьогодні облив свинячою кров’ю. «Це тобі за моїх побратимів, які гинули і гинуть на війні. На твоїх руках їх кров. Ми не дамо тобі тут у Львові спокою»!, – вигукнув активіст-правосекторівець, лиючи кров просто на голову регіоналу”, – повідомила згодом Дивись Інфо прес-служба ПС.

Приймальні «Опозиційного блоку» у Львові не буде, їдьте в свою ДНР!», «Опозиційний блок вбиває українців!», «Кров наших побратимів на ваших руках»!

Із такими гаслами одіозного політика зустріли активісти. «Теплий» прийом Шурмі «Правий сектор» влаштував просто біля входу в прес-клуб, де регіонал дав прес-конференцію та оголосив про намір відкрити у Львові приймальню «Опозиційного блоку» .

Аби посіпакам кремля у Львові гарненько жилось, Шурма навіть пообіцяв, що приведе в новий офіс священика – освятити та благословити на добрі справи. Проте це побожному пану Ігорю не допомогло як і його костюму – з прес-конференції на величезному джипі він поїхав весь у свинячій крові.

«Так званим «Опозиційним блокам», які сповідують та культивують ненависть до всього українського, фінансують сепаратизм на Сході України та оплачують кулі, якими вбивають наших хлопців в зоні АТО, не мають жодного морального права відкривати тут приймальні. Ми не можемо допустити, аби антиукраїнські сили звили тут своє кубло і проводили пропагандиську діяльність та дурманили народ на благо кремля.

Тому таким як Шурма та його поплічники з Опозиційного блоку в місті Лева не місце і ми зробимо все можливе щоб ця нечисть тут не прижилася», – наголосила керівник ГО «Правий сектор-захід» Олена Живко

3 4 5 гол

Фото прес-служби Правого сектору

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.