дивись.info

Понад тисяча дітей на Львівщині перебуває у складних життєвих обставинах

Понад тисяча дітей на Львівщині перебуває у складних життєвих обставинах

За даними єдиної інформаційно-аналітичної системи “Діти” на обліку служби у справах дітей Львівської області перебуває 1001 дитина, яка опинилась у складних життєвих обставинах. Про це повідомив начальник Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис, інформує прес-служба ЛОДА.

Із цієї кількості 12 дітей схильні до бродяжництва та жебрацтва, 20 – зазнали фізичного та іншого насильства з боку дорослих, 33 – переміщені із тимчасово окупованих територій або району проведення антитерористичної операції. Найбільше, 936 дітей, проживають у сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

За І півріччя 2015 року дітям, які опинились у складних життєвих обставинах, місцевими органами виконавчої влади, депутатами та окремими громадянами надано 55 матеріальних та 210 гуманітарних допомог.

Окрім цього, працівниками служб у справах дітей  районних державних адміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення розглянуто 508 заяв і звернень щодо   житлових  і майнових   прав   дітей.   “Виявлено   два   випадки порушення  прав  дітей на житло та майно, в обох – скеровано позови до суду, – додав Володимир Лис. – Крім того, попереджено три випадки незаконного продажу житла, одній дитині вдалося повернути житло у власність”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.