дивись.info

Startup Grind запрошує на інтерв’ю з Тарасом Кицмеєм

Startup Grind запрошує на інтерв’ю з Тарасом Кицмеєм

Startup Grind – новий проект для міста, призначений надихати та навчати. Ця подія у 175 містах по всьому світу збирає найкращих в сфері інновацій, підприємництва та IT. Відтак, 21 липня з’явиться можливість поспілкуватися з успішним львів’янином Тарасом Кицмеєм, співзасновником та членом Ради Директорів SoftServe.

Формат події охоплює нетворкінг+інтерв’ю+нетворкінг. Нею передбачено щомісячні зустрічі з різноманітними спікерами – відомими підприємцями.

«У червні нашим гостем булла Яніка Меріло, керуючий директор Української Асоціації Венчурного Капіталу і Прямих Інвестицій. У липні ж до нас завітає Тарас Кицмей. Він збудував компанію, у якій працює більш ніж 3500 програмістів, і де реалізовано близько 3500 успішних проектів. У майбутньому долучаться інші впливові львів’яни: підприємці, інноватори та інвестори, які поділяться особистими історіями та уроками, які вони винесли на шляху до успіху», – розповідають організатори події.

На зустрічі Тарас Кицмей поділиться особистими секретами успіху та причинами невдач, розкаже, які книжки читав, коли був студентом, як його хобі впливає на професійні успіхи, чим займатися сьогодні, якщо тобі 25, як починати і на що звертати особливу увагу.

Програма заходу:

19:00-20:00 – реєстрація, нетворкінг, напої, снеки

20:00-21:00 – інтерв’ю з Тарасом Кицмеєм

21:00-22:00 – Q&A, нетворкінг, напої, снеки

Вартість участі в StartupGrind #2 становить 150 грн. Модератор заходу – Максим Лисак.

Посилання для реєстрації: http://2event.com/events/310388?rid=129.

Посилання для акредитації представників ЗМІ: http://goo.gl/forms/7d0m0qzBlm.

 

+ афіша

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.