дивись.info

Синютка пропонує надати львівським курортам статус загальнодержавних

Синютка пропонує надати львівським курортам статус загальнодержавних

Сьогодні Львівщина має усі підстави для того, щоб міста Трускавець, Моршин та смт.Східниця отримали статус курортів загальнодержавного значення з відповідними пріоритетами.

Таку ініціативу озвучив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка на виїзному засіданні комітету Верховної Ради України з питань з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, яке відбулось 10 липня у м.Трускавець, інформує прес-служба ЛОДА.

За словами керівника області, підтримки держави також потребують і туристичні компанії, особливо ті, які розвивають внутрішній туризм. “На сьогодні є ряд речей, які слід встановити на загальнодержавному рівні. Зокрема, важливим питанням має стати надання податкових преференцій для тих компаній, які розвивають внутрішній туризм. Адже вони працюють для того, щоб якнайбільше наших громадян відпочивало на території України, зокрема й Львівщини”, – пояснив він.

Також Олег Синютка підкреслив, що туризм є однією із найбільш динамічних галузей для нашого регіону. Проте у розвиток цієї сфери внесли свої корективи російська агресія і війна на Сході України.

“Тільки лінивий не говорить про те, що туризм – одна із найбільш динамічних галузей. Але військові дії на території нашої держави дуже суттєво змінили динаміку та біографію туристичної галузі. І розуміючи, що не так швидко російський агресор покине нашу землю, ми повинні дати поштовх розвитку внутрішнього туризму, а також поверненню зовнішнього туризму. І тут насправді все залежить лише від нас з вами”, – у зверненні до членів парламентського комітету зазначив він.

Голова ОДА також висловив сподівання у підтримці комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму у питаннях розвитку інфраструктурних проектів, зокрема щодо залучення грантових та кредитних коштів, міжнародних донорських організацій. “В кінцевому результаті туристична галузь – це не будинки, не дороги, а в першу чергу люди, які крок за кроком покращують інфраструктуру, створюють новий зовсім інший новий позитивний образ України”, – додав Олег Синютка.

Зазначимо, що це вже третє виїзне засідання комітетів Верховної Ради України, яке відбувається на території області. Попередньо у Львові також відбулись засідання комітетів з питань транспорту (20 березня) та з питань бюджету (13 червня), які дали значний поштовх для розвитку Львівщини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.