дивись.info

Синютка провів нараду з громадсько-господарським активом Пустомитівського району

Синютка провів нараду з громадсько-господарським активом Пустомитівського району

У четвер, 9 липня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка здійснив робочу поїздку у Пустомитівський район – село Пасіки Зубрицькі, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛОДА.

Разом із керівництвом району – головою Пустомитівської районної державної адміністрації Володимиром Говенком  і головою Пустомитівської районної ради Віктором Бабієм, Олег Синютка оглянув та детально ознайомився з інфраструктурою та об’єктами соціальної сфери району. Опісля у приміщенні спорткомплексу села Пасіки-Зубрицькі відбулася нарада з громадсько-господарським активом Пустомитівщини.

Голова Пустомитівської РДА Володимир Говенко поінформував про соціально-економічну ситуацію у Пустомитівському районі за перше півріччя 2015 року. Своєю чергою сільський голова с. Пасіки-Зубрицькі Володимир Керницький розповів про роботу, що проведено за час перебування його на посаді. Зокрема, він повідомив, що на території сільської ради відбувся обласний чемпіонат із шахів.

Під час зустрічі мешканці поспілкувалися з керівником Львівщини про об’єднання громад. Окрім цього, присутні поцікавилися в очільника ОДА перебігом ремонту автошляху по вул. Зеленій та вул. Кільцевій. Олег Синютка повідомив, що виконавцем даних робіт виступає служба автомобільних доріг, яка планує закінчити роботу до кінця липня – початку серпня. Також керівник Львівщини зазначив, що у селі Пасіки-Зубрицькі проведено якісну роботу по благоустрою території.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.