дивись.info

Юринець боротиметься за крісло мера Львова

Юринець боротиметься за крісло мера Львова
Партія «УДАР» братиме участь в місцевих виборах, однак формат оприлюднить згодом. Про це йшла мова на засіданні політради Львівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», на якій розглядалось питання участі партії у виборах до місцевих органів влади, повідомила прес-служба організації.

Обговорюючи питання щодо участі в місцевих виборах, які відповідно до Конституції України мають відбутись цієї осені, учасники зібрання акцентували увагу на тому, що партія “УДАР” як політична сила братиме в них участь.

«У нас активні, діючі місцеві організації у всіх адміністративно-територіальних громадах Львівщини. Серед «ударівців» – шановані у своїх громадах люди. Ми маємо фахову команду, якій є що запропонувати виборцям, в тому числі, й Львівщини. Як політична сила, ми братимемо участь у наступних виборах» – підкреслив голова Львівського «УДАРу» Петро Адамик.

Рішенням політради було зобов’язано керівників районних організацій у стислі терміни визначитись з кандидатурами на міських голів міст обласного значення та районних центрів,  а також – кандидатів у депутати місцевих рад усіх рівнів. Також відзначено, що при формуванні виборчих списків «ударівці» будуть дотримуватись гендерних квот, надаючи від третини до половини місць у списку жінкам – політикам.

Окрім цього, під час засідання політради партії обговорили можливість висунення «ударівки», народного депутата України Оксани Юринець кандидатом на посаду міського голови Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.