дивись.info

У Львові стартував велосипедний пробіг (фото, відео)

У Львові стартував велосипедний пробіг (фото, відео)

Сьогодні, 11 липня, стартував велосипедний пробіг «Повертай на право» Союзу Вітчизни – (партії Консерваторів Литви) на чолі з Лідером опозиції Сейму Литовської Республіки, колишнім прем’єр-міністром Литви Андрюсом Кубілюсом. Участь у заході беруть велосипедисти, які вже п’ятнадцятий рік поспіль будуть здійснювати велопробіг, цього разу – в напрямку Західної України, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

«Хочу привітати пана посла, який приїхав з поважними людьми. Велопробіг, який вони робитимуть по містах нашої держави, є підтримкою України. Дякуємо Прем’єр-міністру Литви за таку увагу, він завжди був і є великим патріотом України, підтримує Україну та показує це особисто», – зазначив Андрій Садовий під час старту велопробігу.

Маршрут велопробігу складе близько 750 км зі стартом і фінішем у Львові через міста Стрий, Івано-Франковe, Чернівці, Хотин, Кам’янець-Подільський, Бучач та Бережани.

Зі слів Андрюса Кубілюса, цього року велопробіг в Україні пройде з метою солідарності з українським народом, щоб особисто побачити і відчути чим зараз живуть люди у такий непростий час в країні, з якою Литва має багато спільних історичних періодів.

«Ми дуже раді такій можливості приїхати сюди, побачити таке прекрасне місто – столицю європейської культури. Я завжди усім, хто ще не визначився, чи належить Україна до Європи, чи ні, раджу приїхати до Львова.

Наша команда їде спільно, солідарно, їдемо на роверах та показуємо свою солідарність з Україною. Це наш традиційний велопробіг, ми вже 15 років їдемо по Литві, зустрічаємось в наших містах, селах з людьми, говоримо про життя та політику. Дійсно, в цьому році ми тут, щоб показати нашу з вами солідарність та для того, щоб побачити вашу прекрасну країну», – зазначив Андрюс Кубілюс, лідер опозиції Сейму Литовської Республіки, колишній прем’єр-міністр Литви.

Як довів досвід попередніх років, найкраща можливість пізнати країну та поспілкуватися з людьми буває саме під час подорожі на велосипедах. З 2002 року, коли була організована перша подорож, Литву об’їхали по декілька разів і навідались практично у кожне містечко. А у 2009 р. велосипедисти завітали у етнічний литовський край у Польщі – Сейн. У 2010 р. маршрут велопробігу прямував по Білорусі, де тодішній Прем’єр-міністр з командою на велосипедах побували у замках Великого Князівства Литовського та інших історичних пам’ятках на теренах Білорусі.

Velo_Latvia_UA_KOV_8922_a copy Velo_Latvia_UA_KOV_8930_a-0 copy Velo_Latvia_UA_KOV_8933_a copy Velo_Latvia_UA_KOV_8943_a copy

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.