дивись.info

Депутати підтримали ініціативу створення туристичного об’єкту «Стежка Митрополита Шептицького»

Депутати підтримали ініціативу створення туристичного об’єкту «Стежка Митрополита Шептицького»

Сьогодні, 13 липня, під час засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації депутати підтримали ініціативу Винниківського міського товариства «Просвіта» щодо створення комплексного природно-антропогенного об’єкту екологічного та релігійного туризму екскурсійного спрямування «Стежка Митрополита Шептицького», повідомила Дивись Інфо прес-служба Львівської обласної ради

Цей об’єкт планується створити на місці реальної природної стежки, що була прокладена монахами в 1934 році спеціально для рекреаційних потреб Митрополита.

Відповідно до задуму ініціаторів, функціонування «Стежки» сприятиме формуванню екологічної культури та розширенню християнського світогляду, а також підвищуватиме туристичну привабливість Львівщини.

На сьогодні ВМТ «Просвіта» підготували концепцію «Стежки Митрополита Шептицького», ескізи скульптур та проект кошторису. Загальна вартість проекту становить 1 млн 300 тис. грн.

Товариство «Просвіта» звернулось до обласних обранців з проханням підтримати ідею створення екологічно-туристичного об’єкту «Стежка Митрополита Шептицького» і виділити на його облаштування 600 тис. грн, оскільки решту суми становлять спонсорські кошти.

Депутати одностайно підтримали ініціативу товариства і скерували лист у департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації для врахування при перегляді показників обласного бюджету на 2015 рік.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.