дивись.info

Львів’яни активно пропонують об’єкти, ремонт яких слід включити у бюджет міста

Львів’яни активно пропонують об’єкти, ремонт яких слід включити у бюджет міста

На прийдешньому засіданні Львівської міської ради, яке відбудеться цього вівторка, 14 липня, повторно переглядатимуть міський бюджет. Члени депутатської групи «Народний Контроль» у ЛМР закликали львів’ян подавати свої пропозиції щодо об’єктів, які слід включити у титульний список аби їх цьогоріч відремонтували.

Лише за ці вихідні на гарячу лінію «Народного контролю» звернулося більше 30-ти жителів міста Лева. Здебільшого люди просили звернути увагу на комунальну господарку у Львові. Зокрема, львів’яни скаржились на поганий стан доріг по вул. Широка, 81, Козловського, Рахівська, Кос-Анатольського, Наукова 54; аварійні стани каналізацій, дитячих майданчиків (вул. Миколайчука, 10, Драгана 1, Угорська, 25) тощо.

«Львів’яни активно почали телефонувати і писати нам про свої проблеми. Люди хочуть брати участь у розподілі міського бюджету. І так має бути, бо він складається з наших з вами податків», – наголосив член депутатської групи «Народний контроль» у ЛМР Андрій Стецьків.

Зі свого боку члени депутатської групи «Народний контроль» у ЛМР завтра відстоюватимуть пропозиції львів’ян при розгляді міського бюджету.

Львів’яни активно пропонують об’єкти, ремонт яких слід включити у бюджет міста, – Народний контрольНа прийдешньому зас…

Posted by Народний Контроль on 13 липня 2015 р.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.