На Львівщині стартував Європейський тиждень велотуризму (фото)

На Львівщині стартував Європейський тиждень велотуризму (фото)

На Львівщину прибуло 350 велотуристів із 12 країн Європи для участі у Європейському Тижні велосипедного туризму, який в Україні відбувається вперше, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛОДА.

Найбільші делегації, окрім української (172 учасники), з Польщі – 80 і Франції – 73. Також є велотуристи з Великобританії, Бельгії, Німеччини, Грузії, Люксембургу, Австрії, Нідерландів, Швеції та Ізраїлю.

"Базовий табір разом з офісом ЄТ розмістився у Жовкві на території стадіону "Розточчя" та місцевої школи, - розповів під час прес-конференції голова Оргкомітету Федерації спортивного туризму України Тарас Пахолюк. – Для здійснення веломандрівки учасники Тижня щодня матимуть на вибір три маршрути протяжністю 30-40, 60-70 та 90-120 кілометрів. Маршрути пролягають живописними та цікавими місцями, зокрема повз такі міста як Магерів, Белз, Кам'янка-Бузька, дерев’яні церкви у селах Потеличі, Бесіди, екологічними стежками Яворівського національного парку тощо. Окремим днем програми стане відвідання Львова, зустріч та живе спілкування з мешканцями міста Лева".

Як зазначив веломарафонець із Грузії Нодар Берідзе, він побачив високий рівень організації і дуже вдячний за запрошення. "Особисто я бачу свою місію на цьому Тижні велотуризму таку: зібрати людей, які вболівають за мир, яким набридла стрільба. Я хочу створили велосипедну сотню з велотуристів з Москви, Мінська та Києва, - повідомив Нодар Берідзе. - На Західній Україні багато людей виступають за мир, і це є хорошим початком створення такого велооб’єднання. Завдання дуже велике, але це буде наймасштабніше дійство всіх часів, що організували спортсмени за мир".

Нагадаємо, що у неділю, 12 липня, у Жовкві урочисто відкрили початок ЄТВТ за участі почесних гостей: Президента Європейського Союзу Велосипедного Туризму (UECT) П’єра Розе, президента Федерації спортивного туризму України (ФСТУ) Валерія Цибуха, члена Польського товариства туристично-краєзнавчого Міхала Рачинського, голови Оргкомітету Федерації спортивного туризму України (ФСТУ) з підготовки та проведення заходу та заступник генерального секретаря UECT Тараса Пахолюка, першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського.

"Для Львівської області велика честь приймати ХІ Європейський тиждень велосипедного туризму. Цього року цей захід уперше перетнув кордон Євросоюзу, незважаючи на складну політичну ситуацію. Проведення Європейського Тижня Велосипедного Туризму для Львівщини має важливе значення на даний час, оскільки відкриває Львівщину світові та привертає увагу туристів до її туристично-рекреаційних можливостей. Упевнений, що Європейський тиждень велосипедного туризму сприятиме відновленню позитивного іміджу України на міжнародній арені, сповнить гостей незабутніми враженнями та бажанням повернутись сюди знову", - відзначив Ростислав Замлинський.

Урочисте відкриття Велоєвротижня в Жовкві. Європа повинна знати, що ми, українці, з ворогом будемо боротися своїм патріотизмом до кінця.

Posted by Галина Фесюк on 12 липня 2015 р.

 Довідка

Європейський тиждень велосипедного туризму відбувається ся кожного року в липні в одній із країн, велотуристські організації якої входять до UECT або до Міжнародного Альянсу Туристів (AIT). Учасниками заходу є велотуристи із десяти-п’ятнадцяти країн світу. До прикладу, кількість учасників Євровелотижня-2013, що відбувся в Івердо (Швейцарія) становила 1 476 осіб із тринадцяти країн Європи, ювілейний десятий – у Муртоза (Португалія) у 2014-му році зібрав 1 190 учасників із дванадцяти країн. Найактивнішу участь у Євровелотижнях традиційно беруть велотуристи Франції: у 2013 році – 1 135 учасників, у 2014 році – 918 учасників. Україна на двох останніх тижнях велосипедного туризму мала другі за чисельністю делегації: у Швейцарії – 156 учасників, у Португалії – 130 учасників.

Організатором ЄТВТ-2015 виступає Федерація спортивного туризму України (ФСТУ), а його партнерами – Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Жовківська та Львівська міські ради, Жовківська, Кам’янка-Бузька, Буська, Сокальська і Яворівська райдержадміністрації, Яворівський національний природний парк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: