• USD: 41.50
  • EUR: 40.90

Актуальні теми:

Підтримати

Колодій: Львівщину не залякати – тут живе багато людей, готових до протидії тероризму

Колодій: Львівщину не залякати – тут живе багато людей, готових до протидії тероризму

«Львівщину не залякати – тут живе багато людей, готових до протидії тероризму», – так голова Львівської обласної ради Петро Колодій прокоментував події, які сьогодні, 14 липня, трапилися у місті Львові, коли внаслідок дій злочинців працівники органів внутрішніх справ отримали поранення. 

За словами очільника обласної ради, споконвіку Львів та Львівська область вважалася територією, яка об’єднала мужніх, відважних, героїчних людей, готових будь-якої миті відстояти інтереси Української держави та суспільства в цілому.

«Сьогодні, коли сталася прикра ситуація із працівниками львівської міліції, ми можемо ще раз сказати ствердно, що готові до протидії злочинності так само, як і в період Євромайдану і Революції Гідності. Тоді ми згуртувалися і разом вступили в боротьбу за правду та спокій у державі, витримавши важкий удар, який наніс суспільству злочинний режим. Зокрема, варто хоча б пригадати, як у так звану Ніч гніву, коли попри здійснені підпали низки будівель органів державної влади, ситуацію у місті Львові та Львівській області вдалося стабілізувати ситуацію і не допустити кровопролиття, як цього хотіли злочинці. Але, на превеликий жаль, злочини, скоєні тієї ночі, не були належним чином розслідувані і до сьогодні, а непокарані зловмисники продовжують вчиняти провокації», – сказав голова обласної ради.

Водночас Петро Колодій наголосив, що «велика любов до України та наснага до життя на рідній землі дає нам тієї життєвої мудрості та невичерпної енергії, які попри всі існуючі загрози допоможуть нам не лише вистояти, але й вправно перемогти тих, хто своїми злочинними діями вже приніс людям зло, страждання та сльози».

Нагадаємо, сьогодні, 14 липня, зранку в Шевченківському районі Львова пролунали вибухи біля двох дільничних пунктів міліції – на вул. Плуговій, 8а і на вул. Ю.Липи, 45. Невідомі встановили «розтяжки» з гранатами на входах у приміщення, внаслідок вибухів постраждали двоє працівоохоронців.

Обидва вибухи під пунктами міліції кваліфікують як терористичний акт, здійснений для дестабілізації ситуації в регіоні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: