• USD: 35.75
  • EUR: 37.80

Львівщина є одним із найпрогресивніших регіонів України - Романов під час презентації бронетехніки (відео)

Львівщина є одним із найпрогресивніших регіонів України - Романов під час презентації бронетехніки (відео)

Найближчим часом бронемашини "Дозор", що виготовили працівники Львівського бронетанкового заводу та низки підприємств Львівщини, передадуть у Збройні сили України та у зону АТО.

Про це повідомив у понеділок, 13 липня, генеральний директор державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов у Львові під час демонстрації військової техніки, яку виготовляє державне підприємство "Львівський бронетанковий завод".

За його словами, до кінця 2015 року буде передано ту кількість техніки, що запланували у Міністерстві оборони України.

"Цю техніку вже передають у Збройні сили України для випробувань. Ми плануємо до кінця літа провести випробування, а після цього перші серійні взірці передадуть Міністерству оборони, - сказав Роман Романов. - Такий синтез взаємовідносин облдержадміністрації та підприємств "Укроборонпрому" справді дають позитивний ефект. Ця модель взаємин, яку ми вибудували, себе виправдовує".

Водночас голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка наголосив, що потужності Львівського бронетанкового заводу завантажені на 100 відсотків.

"Ми підійшли до освоєння деяких виробництв на території Львівщини і сьогодні переходимо до освоєння металообробки, що є дуже важливою галуззю у виробництві. Також хотів би подякувати "Укроборонпрому" в особі пана Романа Романова за ці майже чотири тисячі виробів, що поступили в зону АТО. Ця продукція зберігає життя не одному солдатові, а також допомогає зупинити агресора на лінії зіткнення", - сказав керівник Львівщини.

"Ми привезли гроші в регіон, привезли замовлення та нові робочі місця, - сказав Роман Романов. - А Львівщина – один із найпрогресивніших регіонів України, і я вважаю, що команда Олега Синютки є однією з найінноваційніших у нашій державі".

За його словами, для "Укроборонпрому" на одному з підприємств Львівщини почали виготовляти сидіння для бронетехніки. Також у планах "Укроборонпрому" – співпраця з корпорацією "Електрон", що готова виробляти комплектуючі для техніки.

Також підприємства Львівської області активно долучилися до кооперації з підприємствами "Укроборонпрому", насамперед це стосується програми імпортозаміщення – Концерн змінив імпортних постачальників на вітчизняних. У свою чергу регіон отримав нові робочі місця та податки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: