• USD: 41.90
  • EUR: 40.60

Актуальні теми:

Підтримати

НС та НК спільно з правоохоронцями посилено патрулюватимуть вулиці Львова, – Веремчук

НС та НК спільно з правоохоронцями посилено патрулюватимуть вулиці Львова, – Веремчук

«Народна Самооборона» Львівщини та «Громадський рух «Народний контроль» відгукуються на заклик начальника ГУМВС України у Львівській області полковника міліції Дмитра Загарії і допомагатимуть правоохоронцям забезпечувати охорону правопорядку.

«Зараз ми посилюємо наші патрулі, які вже діють більше року, – каже керівник ««Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук, – Ми спільно з правоохоронцями закликаємо львів'ян до пильності. Головне нам усім зараз зберігати спокій».

Веремчук за акцентував, зараз у Львові потрібно максимально швидко і якісно забезпечити відео спостереження вулиць міста.

«На це нововведення з міського бюджету ми виділили 5 млн грн. Нам потрібно якомога швидко і якісно розробити програму «Львів – безпечне місто». На жаль, зараз у Львові всі розробки зводяться нанівець. Ми готові допомогти аби цей проект максимально швидко втілили у життя», – каже Веремчук.

Додамо, депутат ЛМР Валерій Веремчук уже вніс в порядок денний сесії, яка зараз проходить, затвердження програми «Львів – безпечне місто».

«Народна Самооборона» та «Народний контроль» закликають допомагати працівникам міліції забезпечувати охорону правопорядку та негайно повідомляти правоохоронців на лінію 102 про будь-які виявлені підозрілі предмети

«Народна Самооборона» та «Народний контроль» спільно з правоохоронцями посилено патрулюватимуть вулиці Львова, – Веремчу...

Posted by Народний Контроль on 14 липня 2015 р.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: