У Сколівському районі відбудеться вишкільний табір

У Сколівському районі відбудеться вишкільний табір

Запрошуємо активну молодь Львівщини до участі у літньому виховному таборі «Дивоцвіт» у рамках відзначення Року Андрея та Климентія Шептицьких

Упродовж 20 - 30 липня 2015 ц.р. у мальовничому куточку Карпат - у с. Дубина Сколівського району (біля водоспаду Кам’янка) відбудеться літній вишкільний відпочинковий табір «Дивоцвіт» під гаслом «Ми є Родина 2015».

Організаторами табору виступають управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та ЛОМО «Українська Молодь – Христові»

Табір «Дивоцвіт» – це християнський табір для дітей та молоді з різних районів Львівської області. Під час діяльності табору буде організовано молитовні групи, тренінги та лекцій, які провадитимуть лектори, катехити та священики. Це чудова нагода, щоб об’єднати молодь, поділитися досвідом служіння та праці у спільноті, нагадати, що ми є родиною, але не звичайною, а родиною у Христі! Планується залучити до 80 осіб.

Цей рік проголошений роком Митрополита Андрея Шептицького (виповняється 150 років з дня народження). При цьому чимало хто забуває, що саме в молодому віці А.Шептицький прийняв рішення для служіння своєму народу і Церкві та майбутній Українській державі. Саме формування молодого покоління і було пріоритетним його праці.

Під час табору молодь перебуватиме в атмосфері християнських і національних цінностей, що надихне її на активнішу участь у житті Церкви та держави і сприяння її моральному та духовному розвитку, а також популяризуватиме серед молоді ім’я та духовну спадщину одного з найвизначніших Церковних діячів України 20 століття - Митрополита Андрея Шептицького.

З питань зголошення до участі в заході просимо звертатися за телефонами: 0637328916 (Таня Українець) та 0671978822 (Роман Ковалів).

Василь Шатрук, управління молоді та спорту ЛОДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: