Мерія Львова нагадує номери швидкого реагування

Місто просить мешканців бути уважними, у зв’язку з можливими диверсіями. Якщо ви помітили підозрілих осіб чи предмети, невідкладно повідомляйте інформацію за номером міліції 102, Центру безпеки міста 032 297 55 51, чи на Гарячу лінію міста 15-80, повідомили Дивись Інфо у прес-службі ЛМР.

«Центр безпеки міста не припиняв своєї активної роботи ще з часів Ночі гніву. Це є професійна команда: міський голова, його заступники, ті фахівці з питань безпеки, які потрібні. Окремо працює ще експертний стіл, куди постійно долучаються фахівці з громадського порядку, з безпеки на об’єктах, які є в місті. Вчора можна було зрозуміти, що активно працює і міліція, і громадськість.

У місті є управління муніципальної дружини і ЛКП «Муніципальна дружина», які також сьогодні опрацьовують питання підвищення рівня безпеки в місті, проводять ті чи інші превентивні заходи. Окремо є стратегія роботи, яка передбачає встановлення відеоспостереження в місті, громадські патрулі, професійні патрулі Муніципальної дружини, патрулі, які будуть на автомобілях.

Вчора на сесії було винесено питання про додаткові кошти на безпеку, і депутатський корпус виділив 2 млн. гривень. Є додаткова необхідність в коштах, тому що сьогодні засоби і заходи безпеки коштують дорого. Але питання пріоритетне, тому будуть скеровані додаткові ресурси.

Є телефон міліції – 102, телефон Служби безпеки – 261-61-43, телефон Центру безпеки міста – 297-55-51, 297-55-52, а також Гаряча лінія міста – 15-80. Львів’яни можуть телефонувати на лінію Центру безпеки міста, зголошуватись до патрулювання міста. Дзвінки приймаються, оператор їх опрацьовує і, відповідно, знає куди скерувати звернення», - розповів радник міського голови Андрій Шевців.

Нагадаємо, телефони Центру безпеки міста – 297 55 51, 297 55 52. Також можна подавати повідомлення на телефон Гарячої лінії міста – 15 80.

Довідка

Центр безпеки міста – це експертна група, мета якої – об’єднати громадські організації та ініціативи, військових, працівників органів внутрішніх справ та влади для спільної координації діяльності та громадського патрулювання міста. Це сприятиме зниженню рівня злочинності, підвищенню рівня безпеки та створенню єдиного диспетчерського центру.

Усі новини стосовно діяльності Центру публікуються на порталі безпеки міста http://safe-city.com.ua та на Facebook-сторінці Інформаційно-практичного центру безпеки міста https://www.facebook.com/center.safecity.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: