Актуальні теми:

Підтримати

Охочих запрошують на виставку «Вишнева віхола» відомого фотомитця Йосипа Марухняка

Сьогодні, 15 липня, у Львівському історичному музеї відкривається виставка фоторобіт відомого фотомитця, журналіста Йосипа Марухняка «Вишнева віхола», повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

За словами організаторів, ця виставка суттєво відрізняється від попередніх, адже вона більш філософська, поетична, трохи розхристана й цілковито довільна. На фотороботах – краєвиди, етюди, якісь незвичні миттєвості, абстрактні речі, портрети людей, й усі ці роботи важко поєднуються в якесь єдине ціле.

«На цю виставку надихнув мене поет Богдан-Ігор Антонич, – каже Йосип Марухняк. - Його поезія уже багато років спонукає мене дивитися на світ не просто, а трохи по-філософськи, бо в ньому я знаходжу своєрідне образне мислення, яке є емоційним, пов’язаним з порухом живої природи . У поезії Антонича є свідома стихія людського буття, міфологічна фольклористичність, пов’язана з людиною і з природою… Пізнаючи Антонича, бачиш велике серце художника і його служіння народу. Звичайно, цей поет є дуже непростий, мені здається, один з найкращих в Україні, який наштовхує на роздуми, спонукає до добра. Поєднання його поетичних рядків і моїх фотографічних картинок створюють певну нову емоційність, одне одного доповнюють».

Фотохудожник назвав свою виставку «Вишневою віхолою», бо на це надихнув вірш Антонича «Вишні», де поет пише, що «був хрущем і жив колись на вишнях»

«Вишні» - це класичний твір поета, і вся його творчість, його образне, влучне слово надихає на зображальні образи, на фотографічно-картинне їх відображення, яке поєднане з фантазією слова, домисленням нового образу, нового світобачення, - вважає фотохудожник.

«Вишнева віхола» - це вже третя фотовиставка, яку Йосип Марухняк підготував цього року.

Довідка

Йосип Марухняк - Член Національної спілки фотохудожників України – НСФУ, художник міжнародної федерації фотомитців AFIAP, член Національної спілки журналістів України, член СОФУ (Світове об’єднання фотографів - українців), учасник та призер міжнародних та всеукраїнських фотовиставок.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: