дивись.info

Львівський медичний університет – третій у ТОП-10 кращих медичних навчальних закладів України

Львівський медичний університет – третій у ТОП-10 кращих медичних навчальних закладів України

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького посів ІІІ місце у ТОП-10 кращих медичних навчальних закладів України, згідно з рейтингом ІР «Освіта.ua».

Інформаційний ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг медичних вузів, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2015 року. Відповідно до цього рейтингу, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького посів 3-тє місце у десятці кращих медичних навчальних закладів України.

Довідка

Рейтинги, що використовувалися при складанні консолідованого рейтингу вузів України:

«ТОП-200 Україна» – у рейтингу діяльність вищих навчальних закладів оцінюється за допомогою агрегованого показника (інтегрального індексу), який формується на підставі індикаторів прямого вимірювання (80%), експертної оцінки якості підготовки випускників ВНЗ представниками роботодавців та академічного співтовариства (15%), а також з використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних (5%).

Рейтинг «Scopus» – результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій.

Міжнародний рейтинг «Вебометрикс» – ураховує кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вузу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів (іншими словами, змістовну та інформаційну активність сайту навчального закладу). Рейтинг «Вебометрикс» публікується двічі на рік.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.