• USD: 41.50
  • EUR: 40.90

Актуальні теми:

Підтримати

На Львівщині шахраї пригадують старі та вигадують нові схеми видурювання грошей у громадян

На Львівщині шахраї пригадують старі та вигадують нові схеми видурювання грошей у громадян

Незважаючи на профілактичну роботу, яку проводять правоохоронці, громадяни й далі стають жертвами шахраїв.

За два останні місяці до Кам’янко-Буського райвідділу міліції надійшло дев’ять повідомлень від мешканців району щодо вчинення відносно них шахрайських дій. У одному випадку до правоохоронців звернулась жінка, котра розповіла, що до неї зателефонував невідомий чоловік і, представившись працівником одного з банків, запропонував надати їй сервісні послуги по обслуговуванню її банківської картки. Нічого не запідозривши, жінка надала незнайомцю усі реквізити своєї картки, після чого усі кошти, які були на рахунку, зникли.

Часто шахраї виманюють у людей кошти під час купівлі-продажу товарів у мережі Інтернет. Так, один з мешканців району, котрий мав намір придбати на популярному інтернет-сайті будівельні інструменти, позбувся значної суми грошей. Чоловік перерахував гроші на вказаний продавцем рахунок, проте товару так і не отримав, а телефон продавця був відключений відразу після транзакції.

Жертвою ще одної шахрайської схеми став пенсіонер – мешканець Кам’янко-Бузького району. До чоловіка звернулись двоє невідомих, котрі позичили у нього значну суму у гривні, залишивши як заставу фальшиві долари. За словами шахраїв, їм треба було терміново оплатити рахунок у гривні, а, оскільки обмінного пункту поблизу не було, вони позичили у пенсіонера гроші, залишивши заставу. Зрозуміло, за фальшивими доларами ніхто не повернувся.

Ще одна мешканка району звернулась до правоохоронців з заявою про те, що невідомі особи, застосувавши щодо неї гіпноз, заволоділи її золотими прикрасами. «Сеанс гіпнозу», за словами потерпілої, відбувався у людному місці – неподалік місцевого магазину.

За усіма цими фактами відкриті кримінальні провадження. Правоохоронці вкотре попереджають усіх громадян про необхідність бути пильними, ні в якому випадку не повідомляти незнайомим людям реквізити своїх банківських карток, не купувати товари за попередньою оплатою в мережі інтернет та не вступати у фінансові стосунки з незнайомцями.

Прес-служба ГУМВС України у Львівській області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: