• USD: 41.90
  • EUR: 40.60

Актуальні теми:

Підтримати

«Крок до України» зроблять українці з-за кордону

«Крок до України» зроблять українці з-за кордону

20 липня у головному корпусі «Львівської політехніки» о 10 годині відбудеться відкриття літньої школи української мови і культури «КРОК ДО УКРАЇНИ»

Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба МІОК

Що знає світ про Україну? Зазвичай інформація, за якою оцінюють українців за кордоном, упереджена, неповна або принаймні неоднозначна. Щоб змінити цю ситуацію, варто працювати на поширення позитивних знань про Україну за кордоном. Свій посильний внесок у цю справу робить і МІОК.

Літня школа «Крок до України» цього річ уже всьоме запрошує студентів на двотижневий курс до Львова. У програмі навчання – інтенсивний курс української мови, екскурсії, майстер-класи, перегляд українських фільмів і багато інших цікавих речей.

Серед учасників попередніх шкіл – українці з-за кордону, які є активними членами українських громад, відстоюють інтереси України у місцях свого проживання. Для них вивчення мови, історії, культури України – першочергове завдання, адже саме знання – їхня надійна зброя в ідеологічній боротьбі, яку веде сьогодні Україна на світовій арені.

До участі у цьогорічній школі зголосилося 26 українців та іноземців з 12 країн: Аргентини, Білорусі, Болгарії, Бразилії, Казахстану, Німеччини, Польщі, Росії, Сербії, США, Хорватії, Чехії, а також зі сходу України.

Директор МІОКу Ірина Ключковська зазначила: «Цього року ми ставимо перед собою амбітне завдання: «Пізнай Україну, її мову, культуру сам і розкажи правду про Україну своїм друзям, своєму оточенню, своїй країні».

Заключна прес-конференція відбудеться у п’ятницю, 31 липня (про час буде оголошено додатково).

За додатковою інформацією просимо звертатися до Андрія Яціва за тел. 258-01-51,
+38 093 659 54 32 чи на
e-mail: [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: