• USD: 41.90
  • EUR: 40.60

Актуальні теми:

Підтримати

Львівська митниця вдосконалить роботу "Єдиного офісу"

Львівська митниця вдосконалить роботу "Єдиного офісу"

У четвер, 16 липня, в адміністративному приміщенні Львівської митниці Державної фіскальної служби обговорили способи удосконалити роботу суміжних служб за принципом "Єдиного офісу", повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛОДА.

Учасники зустрічі погодилися з необхідністю спростити оформлення товарів, зменшити час митного оформлення та інших контрольних процедур. Вирішили більш тісно координувати свої дії, вжити практичних заходів щодо вдосконалення роботи за принципом "Єдиного офісу".

Виконувач обов’язків начальника Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук зазначив, що сьогодні у Львівській митниці практично у всіх місцях митного оформлення функціонують "Єдині офіси". Однак для залучення інвесторів, створення для них сприятливого інвестиційного клімату, роботу "Єдиного офісу" необхідно вдосконалити. Бездоганна робота суміжних служб за принципом "Єдиного офісу" дозволить спростити та прискорити зовнішньоекономічні операції з товарами, зменшити витрати для бізнесу, мінімізувати контакти з посадовими особами дозвільних і митних органів та знизити рівень корупції.

Участь у зустрічі брали керівництво Львівської митниці ДФС, представники державних органів, що здійснюють контроль за переміщенням товарів через державний кордон України, зокрема фітосанітарний, санітарно-епідеміологічний, ветеринарний, екологічний та радіологічний. Участь у нараді також узяв представник Львівської обласної державної адміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: