дивись.info

У Львові відбулась презентація нових проектів девелоперської компанії «MS» (фото, відео)

У Львові відбулась презентація нових проектів девелоперської компанії «MS» (фото, відео)

Днями девелоперська будівельна компанія «MS» у готелі «Нобіліс» презентувала свої нові проекти.

Про це повідомляє кореспондент Дивись Інфо

Це компанія порівняно нещодавно на ринку житла, проте вона вже має у своєму активі ряд завершених об’єктів та зарекомендувала себе як надійний та відповідальний забудовник.

Компанія «MS» разом із проектною фірмою «Левадія-Проект» активно втілює у своїх новобудовах різноманітні «ноу-хау», пропонуючи новоселам якісне, комфортне житло за помірні гроші.

Про це розповіли присутнім спікери презентації.

Під час презентації
Під час презентації

Олександр Островський – інвестор девелоперської компанії «MS» – розвіяв усі міфи про забудовників у Львові та акцентував увагу на надійності та перевагах саме девелоперської компанії, а також запевнив присутніх, що згідно європейських стандартів забудовникам у Львові доведеться ще чимало будувати.

Керівник проектної фірми «Левадія-Проект» Ярослав Бурило розповів про новітні технології, в тому числі і енергозберігаючі, які впроваджує компанія «MS».

Каркасно-монолітна конструкція, панорамні вікна, утеплення будинків, автономне опалення, підігрів підлоги, очищення води, наявність колясочних, авто- та велопаркінгів, цілодобове відео-спостереження – ось неповний перелік цих інновацій.

Компанія «MS» перша у місті Львові встановлює сонячні батареї, за рахунок чого освітлення прибудинкових територій, під’їздів та соціальних зон для мешканців є безкоштовним.

Усі виступи спікерів присутні супроводжували оплесками.

На останок директор девелоперської компанії «MS» Ігор Саврій розповів про подальші плани компанії, зокрема про розпочатий новий проект – житловий комплекс «Khmelnytskyi Hall» та «Khmelnytskyi Park».

Директор Ігор Саврій запевнив присутніх, що робота з надійними підрядниками гарантує своєчасну здачу об’єктів, а лояльні у гривнях ціни дають можливість кожному новоселу отримати якісне, елітне житло за помірні гроші. Презентація та наступний діалог з медівниками пройшли у дружній, приємній атмосфері.

Олександр Островський, інвестор девелоперської компанії «MS»: «Лише девелоперська компанія гарантує не лише забудову, але й розвиток території та створює комфортні умови для життя»

Олександр Островський
Олександр Островський

Ярослав Бурило, керівник проектної фірми: «Фірма «Левадія-Проект» вперше в Україні разом з компанією «MS» успішно зреалізувала уже на двох об’єктах встановлення на даху сонячних електростанцій. Ми маємо багаторічний досвід у проектуванні, дотримуємося усіх необхідних стандартів, в тому числі і щодо сейсміки в 7 балів»

Ярослав Бурило
Ярослав Бурило

Ігор Саврій, директор девелоперської компанії «MS»: «Хочемо донести, що ми позиціонуємо якісне, комфортне житло за помірні ціни. Будуємо для людей, як для себе».

Ігор Саврій
Ігор Саврій

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.