У цьому році у Львові заплановано відреставрувати 13 балконів

У цьому році у Львові заплановано відреставрувати 13 балконів

За інформацією управління охорони історичного середовища ЛМР, в цьому році заплановано провести реставрацію та капітальний ремонт 13 балконів, повідомила Дивись Інфо прес-служба Львівської міської ради.

Зокрема, будуть реставрувати балкони за такими адресами: пл.Осмомисла, 1 (1 балкон), вул.Герцена, 4 (4 балкони), вул.Просвіти, 6 (2 балкони), вул.Курбаса, 8 (1 балкон), вул.Замарстинівська, 3 (2 балкони); вул.Братів Рогатинців, 45 (1 балкон), вул.Куліша, 33 (2 балкони). Також заплановано завершити реставрацію балконів на вул.Хмельницького, 5.

Нагадаємо, цього року завершено реставрацію балконів на вул. Бандери, 1 та капітальний ремонт балконів на вул. Хмельницького, 5.

У 2014 р. проведено реставрацію 20 балконів у 13 пам’ятках архітектури і капітальний ремонт 5 балконів у 4-х будинках, які не є пам’ятками архітектури – загалом відновлено 25 балконів у 17 будинках. Зокрема, у зоні ЮНЕСКО проведено реставрацію 11 балконів на 6 пам’ятках архітектури і капітальний ремонт 1 балкону на 1 будинку.

Як зазначили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, 3 балкони було відновлено за кошти міського бюджету, а решта – у співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: