Львів’ян запрошують переглянути унікальні театральні вистави

Львів’ян запрошують переглянути унікальні театральні вистави

Українська Попелюшка, блудний син XXI століття, вибір, що стоїть перед кожним, Христове Воскресіння, любов, яка здатна розгледіти красу крізь недосконалість… Усе це вже наступного тижня львів’янам покажуть на театральному молодіжному фестивалі «На крилах вітру», повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

В рамках фестивалю «Вітер На-Дії», що відбудеться вже наступного тижня у Львові, покажуть багато цікавих театральних вистав. У суботу, 25 липня, відбудеться фестиваль молодіжних театрів «На крилах вітру». 7 театральних команд показуватимуть захоплюючі вистави, які не залишать нікого байдужим. Тематика вистав – дуже різна, але кожен глядач знайде щось для себе. Ці вистави змушують зупинитися, відкласти усі справи, подумати про своє життя.

Театр «Гості» з м. Самбір покаже виставу «Загублений чувак» - сучасну інтерпретацію притчі про блудного сина в 21 сторіччі, де головними дійовими особами виступає звичайна вельмишанована українська сім'я, де батько має сина з дочкою, які допомагають йому вести бізнесові справи. Це новий погляд на знайому для всіх історію.

«Коли вона йшла вулицею, всі оглядалися на неї. Кожен дивився на неї особливо: хто з посміхом, хто з подивом, хто з жалем; здається, найчастіше з жалем; а врешті, трудно зважити. Вона була на візку і горбата, сих слів досить. Сі слова тяжкі, їх тяжко мовити – ще тяжче на собі носити. Їх носила на собі оця дівчина з великими очима і довгими тонкими пальцями…» Саме про це - у виставі «Струни голоснії» театральної студії «Золоті роки» (при Навчально-реабілітаційному центрі «Джерело»).

Також у фестивалі візьме участь дитячо-юнацький театр «Перші кроки», аматорський театр «На Світанку», театральна студія «Urbi et orbi», театральна студія «Притча» та студентський театр «САД». Усі учасники готують вистави про кожного з нас, про наші цінності, почуття, тривоги.

Організатори обіцяють багато неймовірний емоцій і запрошують усіх львів’ян завітати на театральний фестиваль «На крилах вітру».

Фестиваль «Вітер На-Дії»  відбудеться 23-26 липня у Львові, головний майданчик – Сихів, вул. Хуторівка, територія біля Духовної семінарії. Організатори запрошують львів’ян прийти сім’ями на цю непересічну подію. Детальніше про фестиваль «Вітер На-Дії»  - http://dyvensvit.org/festival/pro-festyval/

Організатори фестивалю: Комісія у справах молоді УГКЦ, Комісія у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, Український католицький університет, Львівська духовна Семінарія Святого Духа.

Деталі: Ірина Максименко, о.Ростислав Пендюк, тел. 096 466 99 85, 063 424 50 42.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: