дивись.info

У Львові дослідили цільову аудиторію Парку культури і відпочинку

У Львові дослідили цільову аудиторію Парку культури і відпочинку

Соціологи Інституту міста провели дослідження цільової аудиторії Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. Дослідження здійснювалось у два етапи: спостереження та опитування, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

Для проведення спостереження щодо відвідуваності Парку культури було обрано будній (середа, 13.05.2015), святковий (неділя, 03.05.2015) та вихідний (субота, 16.05.2015) дні. Спостерігачів було розміщено на п’яти основних точках входу до парку (Монумент слави, вул. Зарицьких, вхід біля адміністрації парку, головний вхід (арка), вул. Стрийська (оглядове колесо). Найпопулярнішими точками входу протягом усіх днів спостереження виявились Монумент слави (26%) та головний вхід у парк (арка) (22%). Загальна кількість відвідувачів Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького склала 1224 особи у будній день, 5224 – у вихідний та 7577 – у святковий (святкування Дня міста). Що стосується віку відвідувачів парку, то найбільшу частку від загальної кількості відпочиваючих становить молодь (47%). Статевий розподіл виявився рівномірним (жінки – 50%, чоловіки – 50%).

Опитування відвідувачів парку проводилося шляхом заповнення електронної форми, в період з кінця червня до початку липня 2015. Загальна вибірка опитування склала 500 осіб. Як і у випадку зі спостереженням, більшість респондентів (41%) за віковим розподілом належать до категорії «молодь».

Більшість респондентів відвідує Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького кілька разів на місяць (34%), або не частіше, ніж раз на півроку (25%).

В опитаних також поцікавились щодо першочергової причини відвідування парку. Серед згаданих причин переважають прогулянка з дітьми (25%), відпочинок (23%), прогулянка з друзями (15%) та відвідування парку атракціонів (14%).

Респондентам було запропоновано перелік проектів, що планують реалізувати в парку. Більшість відвідувачів вважають, що першочерговим до втілення мають бути проекти щодо оновлення існуючого парку атракціонів (62%), облаштування спортивних майданчиків (52%), відбудови зеленого театру (48%).

Відвідувачам Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького найбільше подобається наявність на його території парку атракціонів (17%) та зеленої зони (10%). Не подобається, відповідно, незадовільний стан атракціонів (26%) та занедбаність території парку (9%).

У відповідь на запитання, з чим асоціюється Парк культури, респонденти згадали парк атракціонів (37%), дитинство (11%), концерти (7%) та занедбаність (5%).

На кінець, респондентам надали змогу запропонувати власний варіант символу (талісману) парку. Більшість відвідувачів запропонували на цю роль левеня.

Нагадаємо, що дослідження цільової аудиторії Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького здійснювалось в рамках ініціативи Інституту міста «Social Innivation Lab».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.