дивись.info

Для учасників АТО проведуть безоплатну діагностику з допомогою експрес-тестів на виявлення гепатиту С

Незабаром відбудеться акція «С» – наша спільна справа в боротьбі за життя Людини», присвячена Всесвітньому дню боротьби з вірусними гепатитами. У межах акції передбачена благодійна програма для учасників антитерористичної операції (АТО): безоплатна діагностика з допомогою експрес-тестів на виявлення гепатиту С, повідомила Дивись Інфо прес-служба ДПСУ.

ВГО «Фундація медичного права та біоетики України», ЛОБФ «Медицина і право» спільно з МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», Комісією з питань охорони здоров’я Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації, управлінням охорони здоров’я Львівської міської ради, Департаментом охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, Міжнародним фондом «Відродження», Благодійним фондом «Салюс» проводять у Львівській області акцію «С» – наша спільна справа в боротьбі за життя Людини», присвячену Всесвітньому дню боротьби з вірусними гепатитами, який відзначається 28 липня.

«Як і щороку, професійна громадськість вкотре нагадує, що гепатит С – небезпечне, захворювання, що чатує на кожного з нас, і лише спільними зусиллями можна зупинити розширення просторів його лютування. Спільна боротьба проти цієї хвороби, якісна профілактика, своєчасна діагностика, доступне лікування і належне просвітництво повинні стати загальнодержавними і місцевими інструментами, які сприятимуть збереженню життя і здоров’я кожної людини», – розповідають організатори.

Цьогоріч акція, яка відбуватиметься з 27 до 31 липня, включатиме:

  1. Безоплатну діагностику з допомогою експрес-тестів учасників антитерористичної операції.

Тестування відбуватиметься з 10.00 год. до 16.00 год. щодня з 27 до 31 липня включно.

Адреси закладів охорони здоров’я, де проводитиметься тестування:

  • Львівський обласний госпіталь війни та репресованих ім. Ю. Липи (м. Винники, вул. Івасюка, 31)
  • Військово-медичний клінічний центр Західного регіону (м. Львів, вул. Личаківська, 26) (для стаціонарних пацієнтів Центру)
  • Клініка амбулаторно-поліклінічної допомоги військово-медичного клінічного центру Західного регіону (м. Львів, вул. Пстрака, 2)
  • Комунальна 2-а міська поліклініка м. Львова (м. Львів, вул. Симоненка, 4).

«Звертаємо увагу, що цьогоріч тестування буде проводитись лише для учасників антитерористичної операції. Розуміємо, що охочих пройти тестування є чимало, проте, дуже сподіваємось на розуміння, терпимість і допомогу. З огляду на суспільно-політичну ситуацію у державі, саме ці категорії населення обрано цільовими групами на цей рік по всій території України. Мета діагностики – з’ясувати рівень захворюваності з-поміж воїнів АТО, сприяти ранньому виявленню і лікуванню недуги», – додають організатори.

  1. Збір підписів під відкритими листами щодо прийняття обласної програми з протидії поширенню вірусних гепатитів у Львівській області та виділення відповідних бюджетних коштів для лікування хворих на гепатит С.
  2. Он-лайн опитування щодо проблематики гепатиту С (щодо доцільності продовження дії Державної програми з профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів і прийняття регіональних програм у всіх областях України) на сайтах: www.healthrights.org.ua та www.medicallaw.org.ua (20 липня – 20 серпня 2015 р.).

Контакти: Ірина Сенюта, тел. 0676707033, Христина Терешко, тел. 0677313035.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.