дивись.info

Львівська ОДА взяла під контроль забезпечення життєдіяльності міста Борислав

Львівська ОДА взяла під контроль забезпечення життєдіяльності міста Борислав

Питання вирішення проблем міста Борислав та потреб місцевих мешканців, які накопичилися за останній час, взяла під опіку Львівська облдержадміністрація. Ремонт доріг, водопостачання, благоустрій та вирішення інших потреб міста перебувають під пильним контролем, повідомили Дивись Інфо у прес-службі ЛОДА.

“Через злочинну бездіяльність місцевих чиновників Борислав опинився на межі катастрофи. Проте разом із громадою нам вдалось змусити міську владу взятись за виконання своїх прямих обов’язків. І на сьогодні ми у щоденному режимі контролюємо вирішення проблем міста”, – розповідає заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.

Зокрема, у Бориславі вдалось розпочати ремонт центральної дороги, яка сполучає місто із смт.Східниця, опрацьовується питання щодо відновлення мосту, зруйнованого під час повені у 2008 році.

Як розповіла Ірина Гримак, також напрацьовуються механізми для вирішення питань із водопостачанням міста, триває оптимізація роботи КП “Бориславводоканал”. “Ми працюємо над тим, щоб поступово вирішити ці проблеми, і місто отримало шанс для розвитку”, – зазначила вона.

Нагадаємо, 10 липня голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка здійснив робочу поїздку до Борислава. Під час інспектування об’єктів, зокрема, вулиці Степана Бандери та пошкодженого внаслідок повені 2008-го року моста, Олег Синютка доручив направити до Борислава  правоохоронців і перевірити ситуацію довкола бездіяльності місцевих чиновників. У тому числі, перевірити ефективність використання місцевою владою коштів, що мали би спрямовувати на потреби міста.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.