дивись.info

У Львівській ОДА склали орієнтовний календарний план заходів з підготовки та проведення місцевих виборів

У Львівській ОДА склали орієнтовний календарний план заходів з підготовки та проведення місцевих виборів

Відділ адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації склав орієнтовний календарний план основних організаційних заходів з підготовки і проведення чергових виборів сільських, селищних і міських голів, депутатів місцевих рад, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛОДА.

За словами начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Федора Алєйнікова, згідно із календарним планом, виборчий процес повинен розпочатися 5 вересня, а висування кандидатів у депутати стартує 21 вересня. Не пізніше 1 жовтня територіальні виборчі комісії повинні прийняти рішення про реєстрацію кандидата у депутати або про відмову в його реєстрації.

У Львівській області працюватиме 731 територіальна виборча комісія. Із цього числа 632 сільських виборчих комісій, 34 селищних, 35 міських міст районного значення, 9 міських міст обласного значення та виборча комісія з виборів депутатів Львівської обласної ради.

Львівська область об’єднуватиме 110 виборчих округів для проведення виборів депутатів Львівської обласної ради. Територіальна виборча комісія не пізніше 19 вересня повинна затвердити рішення про утворення на території кожного району, міста обласного значення територіальні виборчі округи, кількість виборців у яких має бути, за можливістю, максимально наближеною до середньої кількості виборців у територіальному виборчому окрузі відповідного багатомандатного округу.

Орієнтовна схема виборчих округів для проведення виборів депутатів Львівської обласної ради 25 жовтня 2015 року наведена на ілюстрації. Найбільше виборчих округів передбачено створити у Львові – орієнтовно 22 виборчих округи, у містах Моршині, Новому Роздолі і Трускавці по 1 округу.

Нагадаємо, що для проведення виборів депутатів обласної ради у 2010-му році утворено по два виборчі округи у кожному районі та місті обласного значення. Зокрема м. Львів із кількістю понад 600 тисяч виборців та м. Моршин із трьома тисячами виборців отримали по два депутати обласної ради.

Додамо також, що для проведення голосування виборців на Львівщині утворять більш як дві тисячі дільничних виборчих комісій. Із них – 921 з кількістю виборців до 500 осіб, 676 – від 500 до 1 500 осіб і 539 великих (з кількістю виборців від 1 500 до 2 500 осіб).

Ознайомитись із орієнтовним календарним планом можна за ПОКЛИКОМ.

Довідка

14 липня Верховна Рада України ухвалила Закон України про місцеві вибори, а 17 липня прийняла Постанову “Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році”. Місцеві вибори призначено на неділю 25 жовтня 2015 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.