дивись.info

У Львові молодь вже в п’ятницю писатиме Папі Римському про Україну

У Львові молодь вже в п’ятницю писатиме Папі Римському про Україну

На фестивалі «Вітер На-Дії», який розпочинається вже завтра, відбудеться унікальна акція «Розкажи Папі про Україну». Представники молодіжних християнських спільнот напишуть найдовший лист Папі Римському Франциску про нашу країну. Така акція, за словами організаторів, відбудеться вперше в Україні, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

Завтра стартує ІІ всеукраїнський молодіжний фестиваль «Вітер На-Дії». В рамках заходу заплановано багато цікавого. Триденний курс театральної, музичної фото- та відеомайстерень, музично-євангелізаційна програма Kerygma PROJECT, мотузковий парк, арт-подія «Для Бога я створю найкраще», «Відкритий університет», духовна програма, екологічні квести, презентації молодіжних проектів, нічний музичний марафон та багато іншого.

Також в рамках фестивалю відбудеться унікальна акція «Розкажи Папі про Україну». Молодь писатиме найдовший лист Папі Римському, розповідаючи про нашу країну. Заплановано, що лист, який напише найкраща в Україні молодь, буде довжиною кілька метрів.

«Ми часто говоримо про те, що молодь і Церква потребують більше спілкування. Ми хочемо забезпечити це спілкування, причому у прямому значенні: наша молодь напише листа Папі Римському. Це буде щось особливе», – розповідає координатор фестивалю Ірина Максименко.

Акція проходитиме у два етапи: у п’ятницю молодь писатиме лист Папі Франциску о 13.00 год біля Ратуші, а продовжиться акція у суботу о 18.00 год на території Львівської духовної семінарії (вул. Хуторіка, 35), де відбуватимуться основні заходи фестивалю.

Організатори закликають усіх львів’ян та гостей міста приєднуватися до цієї чудової можливості і запевняють, кожен охочий зможе долучитися до написання листа Папі Римському.

Фестиваль «Вітер На-Дії» відбудеться 23-26 липня у Львові, головний майданчик – Сихів, Хуторівка, територія біля Духовної семінарії. Детальніше про фестиваль – http://dyvensvit.org/festival/pro-festyval/

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.