дивись.info

До кінця року у садках Львова відкриють 21 додаткову групу

До кінця року у садках Львова відкриють 21 додаткову групу

До кінця року у садках Львова відкриють 21 додаткову групу. Про це повідомила Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР. За її словами, вже відкрито три групи, в найближчому часі планується відкриття ще трьох. Також директор департаменту гуманітарної політики зазначила, що в певній мірі нестача місць в садках пов’язана з тим, що багато дітей, які перебувають на електронній реєстрації та відвідують садки міста, є з навколишніх сіл та містечок.

«До кінця роки ми плануємо відкрити 21 додаткову групу. Вже відкрили 3 групи в садках, а з вересня плануємо ще три групи – це ті приміщення, які ми максимально адаптували під дошкільні групи. Для прикладу, садок №93 на Чупринки, садок №7, який ми теж адаптовуємо. Це групи, в яких ми проводимо капремонти та які були вивільнені від орендарів», – розповіла Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР.

«Дуже важко, насправді, вивести відсоток охопленості дошкільною освітою. Якщо взяти цифри дітей дошкільного віку, які є обліковані на території Львова, то виглядає, що нам не вистарчає місць лише для 3 тисяч дітей. Але якщо взяти реальні цифри з електронної реєстрації, то це просто шалена кількість місць, яких не вистарчає, тому що на електронній реєстрації і у садках міста перебуває дуже багато дітей, які не є зареєстровані і не проживають у місті Львові. Тобто, це навколишні села Львова. Батьки цих дітей працюють у Львові і вони своїх дітей приводять у садки міста. Тому зараз на електронній реєстрацій є 25 тисяч дітей, але це діти, які мають рік, тобто не можуть бути вихованцями дошкільних установ. Відповідно до цього, реально тих, хто цього року має бути охоплений дошкільної освітою, є 11 тисяч. Ми зможемо охопити лише 6 тисяч.

Найбільша потреба у садках – у центральній частині міста, тому що усі садки, окрім двох, розташовані у пристосованих приміщеннях. Також є серйозна проблема зі Сиховом, Залізничним районом та районом Левандівка», – додала Галина Слічна.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.