дивись.info

Юнаків запрошують до участі у молодіжному військово-польовому таборі “Патріот”

Юнаків запрошують до участі у молодіжному військово-польовому таборі “Патріот”

У п’ятницю, 31 липня, в селі Раковець, що у  Пустомитівському районі Львівської області розпочне свою роботу  молодіжний військово-польовий табір “Патріот”, повідомила прес-служба ЛОДА.

“На учасників табору чекає насичена і активна програма, – розповіла заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації  Оксана Вацеба. – Упродовж трьох днів юнаки матимуть змогу знайомитися  з основами військової справи, цивільної оборони і медико-санітарної підготовки. Також усі учасники отримають корисні знання про функції і особливості діяльності різних підрозділів Збройних Сил України, прослухають лекції на військову тематику. Польові заняття допризовної молоді, за програмою військової підготовки старшого шкільного віку, проводитимуть кваліфіковані інструктори, які будуть кураторами тематичних груп – “Снайпери”, “Медики”,  “Варта”.

На час проведення табору “Патріот” організатори забезпечать учасників харчуванням та навчальними матеріалами, а також трансфером зі Львова до місця проведення заходу. Учасникам табору потрібно лише самостійно подбати про місце у наметі та, якщо змога, про військове екіпірування.

Щоб стати учасником табору, потрібно подати електронну заявку до 25 липня 2015 року за посиланням:  http://goo.gl/forms/bmv1obwJ86 або звернутися за тел.  (063) 340 16 16;    (097) 104 99 27; (093) 004 90 28.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.