дивись.info

Перевізники, громадськість та влада обговорили проблеми транспортної сфери

Перевізники, громадськість та влада обговорили проблеми транспортної сфери

Питання ремонту доріг, якості транспортних перевезень та проблему безпеки дітей як учасників дорожнього руху обговорили у четвер, 23 липня, учасники  І-го регіонального Форуму з безпеки дорожнього руху, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛОДА.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив на важливості порушених проблем і висловив занепокоєння щодо неналежної уваги чиновників і перевізників до проблем транспортної сфери.

“Ми маємо справу з людським життям, – наголосив очільник області. –  Критерієм якості нашої роботи є зниження показників смертності на дорозі. Адже сьогодні на дорогах гине більше людей, ніж в антитерористичній операції. Про війну ми говоримо дуже багато, а до ДТП ставимося недбало”.

Також Олег Синютка висловив подяку громадським організаціям за ініціативність і результативну роботу у сфері транспортної безпеки і доручив директорові Департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Андрієві Щеп’яку узагальнити напрацювання контролюючих органів, громадських організацій і Форуму з безпеки дорожнього руху з метою їх подальшого ефективного впровадження.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.